دانلود

اگر شما نیاز به دریافت خدمات زیبایی دارید

نرم افزار بیوتایل را دانلود کرده و روی تلفن همراه خود نصب نمایید. این نرم افزار کاملا رایگان بوده و شما میتوانید با استفاده از آن تمامی آرایشگرها و سالن های خدمات زیبایی اطراف محل اقامت یا کار خود را مشاهده کنید.

سرویس های قابل ارائه را ببینید، قیمت ها و شرایط آنها را با هم مقایسه کرده و هوشمندانه دست به انتخاب بهترین گزینه بزنید. در نهایت وقت مورد نظرتان را با آرایشگاه بصورت آنلاین رزرو کرده، در زمان تعیین شده به آرایشگاه مراجعه کنید و از خدمت دریافتی نهایت لذت را ببرید.


اگر شما یک آرایشگر یا ارایه دهنده خدمات زیبایی هستید

نرم افزار بیوتایل پرو را که برای شما تدارک دیده شد را دانلود کرده و روی تلفن همراه خود نصب نمایید. این نرم افزار کاملا رایگان بوده و شما بابت نصب و استفاده از آن هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کنید. تنها در صورت معرفی مشتری به شما و ارایه خدمت به مشتری بیوتایل توسط شما، از مبلغ دریافتی بابت ارایه خدمت درصد ناچیزی از شما بعنوان پورسانت معرفی مشتری دریافت خواهد شد. بعد از نصب نرم افزار و ورود به آن مشخصات کاربری خود را تکمیل کنید. پس از تعریف سالن خود، خدماتی که تمایل به ارایه آنها دارید را در نرم افزار تعریف کرده و ساعات کاری خود را مشخص نمایید. در نهایت درخواست تایید خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی و تایید پروفایل، شما را بعنوان یکی از اعضای تجاری بیوتایل به مشتریان معرفی کنند.