کسب و کار خودت را داشته باش

درباره ما

بیوتایل یک سامانه هوشمند نرم افزاری ارائه دهنده خدمات زیبایی بر بستر فناوری اطلاعات میباشد که ارتباط بین ارائه دهندگان خدمات زیبایی و درخواست کنندگان آنرا انجام میدهد. بیوتایل یک سالن آرایشی نیست بلکه یک پلاتفرم برای معرفی خدمات و شرایط و قیمت ارائه هر خدمت را برای ارائه دهندگان و انتخاب هوشمندانه خدمات را برای خدمت گیرندگان انجام میدهد. بیوتایل راه نوین و جدیدی است جهت معرفی و ارائه خدمات زیبایی.

اگر شما آرایشگر یا ارایه دهنده خدمات زیبایی هستید، شما میتوانید سالن مجازی خود را راه اندازی کنید و به مشتریان و کاربران بیوتایل اجازه بدهید تا بدانند که شما آمادگی ارایه خدمت به آنها را دارید. کلیه خدمات قابل ارایه، ساعات کاری، نمونه کارها و آلبوم کاری خود را در آرایشگاه مجازی خود قرار دهید. تقویم کاری ‌و وقت های رزرو شده را مدیریت کنید و از وقت ها و سررسید آنها مطلع باشید. به کمپین های تبلیغاتی ما بپیوندید و مشتریان بیشتری جذب کنید و از برنامه های ما استفاده کنید تا بیشتر دیده شوید.

بیوتایل برای آرایشگران چه کاری انجام میدهد

Make your own business and stay in touch

1. کسب و کار خود را داشته و با بیوتایل در ارتباط باشید

در صورتیکه کسب و کار خود را دارید، بیوتایل شما را در نگهداری مشتری هایتان با استفاده از ابزارهای جدید و به روز یاری میکند. با معرفی بیوتایل به مشتریان خود، کسب کار خود را مجهز به تکنولوژی پیشرفته و به روز میکنید و علاوه بر آن ابزاری را در اختیار آنها قرار دهید تا به سادگی با شما در ارتباط بوده و اقدام به رزرو خدمت کنند. همچنین ضمن نگهداری مشتریان موجود خود اقدام به دریافت مشتری جدید نموده و کسب و کار خود را توسعه دهید .اگر تصمیم به راه اندازی کسب وکار جدید گرفته اید، بیوتایل شما را در راه اندازی این کسب و کار کمک میکند. شما میتوانید آرایشگاه مجازی خود را بسازید، مشخصات آن را ثبت نموده و کلیه سرویس های خود را با مشخصات، قیمت و شرایط انجام آنها تعریف کنید. ساعات کاری خود را مشخص کرده و در نهایت به مشتریانی که از طریق بیوتایل به شما معرفی میشوند سرویس مورد نظر و مطلوب را ارایه داده و دستمزد خدمات خود را بر اساس توافق با مشتری دریافت نمایید.

Be organized and get ready for your closevy

2. سازمان یافته و آماده ارائه خدمت به مشتریان باشید

اطلاعات خود و سالن خود را در بیوتایل تعریف کرده و حساب کاربری تان را کامل نمایید. همه سرویس های قابل ارایه خود را تعیین کرده و مشخصات آنها را دقیق و کامل وارد کنید تا در جستجوها دیده شوید. تصویر و عکس نمونه کارهایتان را در بیوتایل قراردهید تا با نمایش خدمات و شرایط کاری خود مشتریان را جذب نمایید. ساعات کاری خود را بطور دقیق مشخص کنید و در ساعات تعیین شده آماده پذیرش مشتری باشید. در صورت وقت دهی به دیگر مشتریان خود ساعات آن را در بیوتایل ثبت نمایید، تا زمانهای آزاد شما برای رزرو خدمات، در بیوتایل به مشتری نمایش داده شود.

Manage your appointment

3. زمان ملاقات های خود را مدیریت کنید

شما میتوانید زمان خود را در بیوتایل مدیریت نمایید. اگربه مشتری های خود وقت داده اید میتوانید برای جلوگیری از فراموش شدن، آن را در بیوتایل ثبت نمایید، بیوتایل آن را به شما یادآوری میکند. هر رزروی که از طریق بیوتایل انجام شود در تقویم کاری شما ثبت میگردد و امکان ثبت مجدد رزرو در آن زمان وجود ندارد و تداخل زمانی اتفاق نمی افتد. پس خیال شما از زمان های رزرو و معطل نماندن مشتری راحت است

Do your bese and make your brand

4. بهترین خود را انجام دهید و برند خود را بسازید

پایه و اساس بیوتایل شایسته سالاریست. به سالن ها و آرایشگرها توسط مشتریان امتیاز و ستاره داده میشود. سالن ها و آرایشگرها با امتیاز بالاتر بیشتر دیده شده و شانس دریافت مشتری بیشتری را دارند. بیوتایل هر هفته آرایشگران و سالن هایی که بیشترین امتیاز را دریافت کرده اند به مشتریان پیشنهاد میکند.

چگونه ما میتوانیم به رشد درآمد و بیزینس شما کمک کنیم

revenue

درآمد خود را افزایش دهید

با فضای تجاری که توسط بیوتایل برای شما محیا شده و قابلیت های آن شما میتوانید خدمات قابل ارائه خود را به صورت آنلاین به مشتریان معرفی کرده و شانس خود را جهت دریافت مشتری افزایش دهید.

Fill your calendar with butyle

تقویم کاری خود را مشخص کنید

زمانی که شما در سالن نیستید و یا سالن شما بسته است، امکان رزرو وقت را برای مشتریان خود فراهم نمایید. همچنین در ساعت های کاری خلوت با قراردادن تخفیف در نرخ ارایه خدمت، سالن خود را پر کنید.

Build your reputation

با بیوتایل شهرت بدست بیاورید

با عضویت در خانواده بیوتایل دیده شوید و شهرت بدست آورید. با معرفی سالن خود و سرویس های آن و قراردادن نمونه کارهای خود دیده شوید و کسب شهرت کنید. از قابلیت های بیوتایل برای ایجاد تمایز برای خود بین مشتریان استفاده کنید.

Have free Ads with butyle

بدون پرداخت هزینه تبلیغات دیده شوید

بیوتایل شما و خدمات شما را به روش های مختلف و با برگزاری کمپین های مختلف به مشتریان معرفی میکند. بدون پرداخت هزینه شما به مشتریان معرفی خواهید شد. با ارایه خدمات مناسب میتوانید امتیاز بدست آورده و در بالای جدول قرار بگیرید. ما هر هفته بهترین آرایشگاه ها و آرایشگران را معرفی میکنیم.

Manage your daily appointments

کارهای روزمره خود را مدیریت کنید

با استفاده از بیوتایل قرارهای ملاقات تنظیم شده خود را با مشتریان مشاهده و مدیریت کنید. همچنین مدیران سالن امکان مشاهده و مدیریت وقت تمامی پرسنل سالن خود را خواهند داشت.

به مجموعه ما ملحق شوید

این نرم افزار برای ارائه دهندگان خدمات زیبایی و‌ آرایشگران محترم تدارک دیده شده است. در صورتیکه شما نیاز به دریافت خدمات زیبایی دارید نسخه کاربران را نصب نمایید. جهت نصب و مشاهده خدمات و رزرو اینجا کلیک کنید.

butyle in android and iphone